Koniec świata w obrazkach

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Boogie
Posty: 4940
Rejestracja: sob 26 mar, 2011
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Boogie »

Dłuższe posty mi kasuje, więc krótko. Autor nazywa się Robert Goolrick. Książka autobiograficzna, mocna. Dawno już żadna lektura tak mnie nie poruszyła. Autor bez użalania się nad sobą, a nawet z humorem opowiada o swoim traumatycznym życiu. I dowód, że nigdy nie jest za późno, by ową traumę ujarzmić. Autor napisał książkę w wieku mniej więcej sześćdziesięciu lat, poszedł za ciosem i wkrótce powstała bestselerowa ( "Koniec świata w obrazkach" również był hitem) "Żona godna zaufania". Gorąco polecam.
outsider najmocniej czuje
że świat to boży spektakl

pomazany
Awatar użytkownika
Mariola Kruszewska
Posty: 12383
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Mariola Kruszewska »

Boogie pisze:Dłuższe posty mi kasuje, więc krótko.
Co to znaczy - kasuje?
Może zdarzyć się taka sytuacja, że przy dłuższym postoju, np. pisaniu długiego komentarza, system automatycznie wylogowuje w trosce o nasze bezpieczeństwo. Ale nic nie znika. Jeśli po naciśnięciu WYŚLIJ pojawia się okienko z prośbą o zalogowanie, należy się zalogować. Potem nacisnąć u siebie w komputerze ikonkę WSTECZ Przejdź do poprzedniej strony (ja ją nazywam cofaczką), pojawi się wówczas znów okienko logowania, zignorować je i powtórnie nacisnąć WSTECZ. Pojawi się nasz biedny post.
Ostatnio zmieniony czw 22 mar, 2012 przez Mariola Kruszewska, łącznie zmieniany 1 raz.
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.

Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Też to już pisałem Boogiemu. Pewnie nie przeczytał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
Awatar użytkownika
Boogie
Posty: 4940
Rejestracja: sob 26 mar, 2011
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Boogie »

Droga Emde, równie drogi Janie Stanisławie - boogie, mimo iż posiada jeno dwie poszarzałe komórki, czasem cuś ze swojej żabiej perspektywy kuma ;-) . Czynił ja tak a tak atak :mrgreen: daremnie. Znów wyrzucało, loguj, wyślij, taki ping - pong, a mnie też ping - pong skakał. A Wy przeczytajcie książkę, bo warto, hej :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka:
outsider najmocniej czuje
że świat to boży spektakl

pomazany