siła przetrwania

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Awatar użytkownika
Abi
Posty: 675
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: z wiersza

Post autor: Abi »

piszę tak jak w danej chwili czuję
i nie zmienię tego, bo i nie mam zamiaru
wyrażam po prostu własną opinię i odnoszę się do komentarzy jak wszyscy
raczej nikt się nie skarży na mój sposób komentowania i nie było takiej potrzeby żeby administracja interweniowała
trochę się dziwię Twojej reakcji jako osoby szafującej niejednokrotnie bardziej obraźliwymi określnikami niż zdrobnienie "człowieczek"(bo uszło to Twojej uwadze, że poniżej napisane jest „problemik” w zdrobnieniu, gdyż chodziło mi właśnie o zdrobnienia, a nie obrażanie)
proponuję żebyś się zastanowił jak mogła poczuć się osoba, której napisałeś
"niby poetka", a ja obiecuję, że jeżeli Hierophant poczuł się urażony, załatwię to na swój sposób, a nie Twój
warto najpierw zobaczyć belkę u siebie niż wypominać źdźbło u kogoś

A.
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Abi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    Hierophant
    Posty: 26
    Rejestracja: śr 10 gru, 2008

    Post autor: Hierophant »

    Po tym jak człowiek reaguje na prawdę,
    można się dużo o nim dowiedzieć, Abi.
    Jedni ludzie mają charakter a inni nie;
    PAR i Nilmo należą do tych pierwszych...
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Hierophant, łącznie zmieniany 1 raz.
    Awatar użytkownika
    Pusa
    Posty: 22
    Rejestracja: czw 18 gru, 2008

    Post autor: Pusa »

    Dla mnie ten wiersz jest z tych, u których nie widać końca/puenty. Każda strofa zawiera jakąś czynność (lub mówi, że podmiot liryczny tego nie robi) i ostatnia nie odróżnia się od reszty. I przez to wiersz - w moich oczach - wiele traci.

    Wściubię nosa do ostatnich postów, czyli "człowieczka". Często reaguję na innym forum, kiedy ktoś tak brzydko się odzywa, teraz też nie mam zamiaru milczeć. Ktoś (przepraszam, już mi się nie chce cofać strony) napisał ci, że twój wiersz mu się nie spodobał, a ty od razu do niego z lekceważącym tonem? Jestem na forum od kilku dni i jest mi przykro czytać takie odkomentarze autora. Nie wiem dokładnie, co było w postach, które usunięto, ale ja też, jak - jak P.A.R - uważam, że Administracja powinna zacząć od skasowania odpowiedzi Abi.

    Życzę samych dobrych tekstów (ten powyżej to średnio mi się podobał, nie jest absolutnie na "nie", żeby nie było wątpliwości), ale jeszcze bardziej dystansu. Zawsze tego życzę osobom odpowiadającym jak ty.

    Pusa
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Pusa, łącznie zmieniany 1 raz.
    Awatar użytkownika
    Abi
    Posty: 675
    Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
    Lokalizacja: z wiersza

    Post autor: Abi »

    [quote=""Pusa""] Jestem na forum od kilku dni i jest mi przykro czytać takie odkomentarze autora.[/quote]
    skoro jesteś dopiero od kilku dni, to zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj trochę moich komentarzy wstecz, zanim ocenisz po jednym

    A.
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Abi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
    Tomasz Kowalczyk

    Post autor: Tomasz Kowalczyk »

    Niniejszym Abi zakończyła dyskusję, której kontynuacja staje się powoli bezcelowa.

    Tomek
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Tomasz Kowalczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
    Grimmeye
    Posty: 4
    Rejestracja: wt 30 gru, 2008

    Post autor: Grimmeye »

    Ech. Czemu wszyscy balansujecie na granicy między patosem, mistyką i emocjonalnością. Jeszcze raz przeczytam jakiś fragment w stylu: zapach rąk, smak słów, drżenie powiek, to się rozpłacze. Wyjdzicie z tego przeklętego stanu nadmistyczności poezji. To źle brzmi!!!
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Grimmeye, łącznie zmieniany 1 raz.
    Awatar użytkownika
    Abi
    Posty: 675
    Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
    Lokalizacja: z wiersza

    Post autor: Abi »

    [quote=""Grimmeye""] Wyjdzicie z tego przeklętego stanu nadmistyczności poezji. [/quote]
    mam świadomość, że ten wiersz balansuje na krawędzi takiego stanu
    nie oznacza to jednak, iż jestem więźniem takiego stylu

    [quote=""Grimmeye""]Jeszcze raz przeczytam jakiś fragment w stylu: zapach rąk, smak słów, drżenie powiek, to się rozpłacze.[/quote]
    mam nadzieję, że lektura ogrodowych wierszy nie doprowadzi Cię do płaczu

    dziękuję, że w pierwszym dniu obecności zechciałeś pozostawić ślad pod moim wierszem

    pozdrawiam
    Abi
    Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Abi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek