Przeprowadzka

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LCzerwosz
Posty: 605
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2008
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: LCzerwosz »

Uważam, że należałoby przenieść cale zasoby Oazy. Na to powinni zgodzić sie użytkownicy. Ale jeśli by użytkownicy się zgodzili, każdy indywidualnie, aby przenieść ich zasoby - wiersze z komentarzami to było i legalnie i fajnie.
To tylko konsekwencja zmiany portalu. Niedokończona procedura może przynieść szkody.
Oaza będzie tlila sie jeszcze długo i może nawet zasiedli ją ktoś dodatkowo. To w końcu jest maszyna, automat, który będzie działać, aż się nie popsuje - np. nie przepełni. Mogą ją opanować np. "złe moce" - w sensie ludzi o nieobliczalnych zamysłach do publikacji byle czego, a w szczególności tekstów wątpliwej estetyki, mówiąc oględnie.
Taką maszynę powinno się zatrzymać albo pilnować. W tej konkretnej sytuacji najlepiej by ją opróżnić.
Ja, gdyby na Oazie zasiedlili się jacyś zboczeńcy, to bym starał się na własna rękę usunąć wszystkie swoje posty. Nie wiem, czy będę mógł to zrobić samodzielnie.
Dlatego zwracam się do Uprawnionych o to dzieło. W połączeniu z przekopiowaniem do np. osobnego folderu - dostępnego ze strony głównej Ogrodu - np. "Tematy z Oazy Ciszy". - A tam wszystkie posty, których autorzy wyrazili zgodę.
Pozdrawiam
Leszek Czerwosz

[size=99px][ Dodano: 2008-10-04, 21:33 ][/size]
Technicznie - trzeba mieć najlepiej programistę w PHP. Wtedy napisze prosty skrypt - export, import i już. To trzeba zrobić od tyłu portalu, poza normalnym działaniem.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez LCzerwosz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Colett
Posty: 3717
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Gdzieś w Małopolsce

Post autor: Colett »

Jestem za..
widzę już niektóre wiersze Ogrodowiczów..przeniesione z Oazy
między innymi dlatego w moim"tomiku" zaczęłam zamieszczać rzeczy z mojego macierzystego portalu www.krainawierszy.com, na którym zaczęłam pisać w 2005 roku
sa wiersze które już znamy skomentowalismy, mamy zapisane w myślach, sztambuchach..do których mozęmy wrócić..ale niech będa z nami..bo Oaza..jak pisze Leszek..może z dnia na dzień przestać istnieć.
tyle mojego
Ewa
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Colett, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem...
Awatar użytkownika
Mariola Kruszewska
Posty: 12383
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Mariola Kruszewska »

Leszku, właśnie po to, by, jak piszesz, "złe moce" nie opanowały Oazy, Tomek zatrzymał dla siebie funkcję Administratora. Forum jest Wodoryta, przyszłość oazy w jego decyzji.

Jesli dobrze zrozumiałam, chciałbyś przenieść całe zasoby oazy do jakiegoś działu ogrodu typu Archiwum?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mariola Kruszewska, łącznie zmieniany 1 raz.
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.

Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Awatar użytkownika
Colett
Posty: 3717
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Gdzieś w Małopolsce

Post autor: Colett »

czy to nie byłby dobry pomysł? Ja osobiście byłabym za.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Colett, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem...