Wyniki - II Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ogrodu Ciszy

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Kolejny wniosek jaki mi się nasunął ---> wzięcie mają wiersze bezpieczne, bo za opisanie obrazu nikt nie skarci, ekfraza najbezpieczniejsza, wszak sztuka na tapecie, a wiersze zaangażowane nie mają racji bytu.
I to jest po prostu smutne.
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Ps.
Aha - pewnie warto powiedzieć, czy wysyłałam na konkurs. Tak, wysłałam, ale nie spodziewałam się niczego, dlatego że w miesiącu listopadzie posłałam wiersze do przeglądu do wydawnictwa, w celu przygotowywania tomiku do druku. Nie sądziłam, że wydawca tak szybko się uwinie z pracami a Jury opóźni werdykt.
Ze zrozumiałych względów nie mogłam się spodziewać, że wiersze będą brane pod uwagę.
Awatar użytkownika
Gloinnen
Posty: 3650
Rejestracja: śr 09 lut, 2011
Lokalizacja: Lothlórien

Post autor: Gloinnen »

Mario, błagam...
Dobro i zło należy pamiętać wiecznie. Dobro, ponieważ wspomnienie, że kiedyś nam je wyświadczono, uszlachetnia nas. Zło, ponieważ od chwili, w której je nam wyrządzono, spoczywa na nas obowiązek odpłacenia za nie dobrem.
/M. Gogol
Awatar użytkownika
Tomasz Kowalczyk
Administrator
Posty: 4434
Rejestracja: wt 10 cze, 2014

Post autor: Tomasz Kowalczyk »

Mario,
wywołałaś awanturę rok temu z okazji ogłoszenia wyników Konkursu.
Tym razem nawet nie próbuj!
Każdy jest kowalem własnego losu. Nie każdy Kowalczykiem.
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Gloinnen pisze:Mario, błagam...
Glo - o co?
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Tomasz Kowalczyk pisze:Mario,
wywołałaś awanturę rok temu z okazji ogłoszenia wyników Konkursu.
Tym razem nawet nie próbuj!
Tomaszu - jeśli to nazywasz awanturą, a nie pytaniem o drogę w poezji, to tym bardziej smutne. :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny:
Awatar użytkownika
Tomasz Kowalczyk
Administrator
Posty: 4434
Rejestracja: wt 10 cze, 2014

Post autor: Tomasz Kowalczyk »

Pamiętam, co było rok temu i będę bardzo uważny.
Każdy jest kowalem własnego losu. Nie każdy Kowalczykiem.
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Ja po prostu nie wiem, czy powinno się pisać po kropce minuskułą w świetle wymogów w pisowni języka polskiego, i tyle moich wątpliwości. :smutny:
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

A ja nie pamiętam co złego było w tym, że byłam ciekawa zobaczyć nagrodzone wiersze, bo przecież te najlepsze mają prawo być brane za wzór.
komik
Posty: 4
Rejestracja: wt 13 sty, 2015

Post autor: komik »

serdeczne gratulacje dla zwycięzców ;) mam nadzieję że następnym razem i mi się uda wygrać ;)
Obecnie wszystkie informacje sprawdza się w sieci. Z tego też względu strony internetowe BNS są chyba najlepszą wizytówką konkretnej usługi. Warto zadać sobie trudu, by klient mógł na nich znaleźć wszystkie istotne informacje.
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Konkurs kolejny, ogłoszony zostanie w odpowiednim dla niego czasie. Będzie ciut zmodyfikowany. Już zapraszam. Piszcie, tylko pamiętajcie, że na konkurs wiersze nigdzie nie publikowane, nie nagradzane i nie wysyłane na konkursy toczące się równolegle.

Pozdrawiam. :rozyczka:
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/