Niechęć do normalności

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zasmucony
Posty: 108
Rejestracja: pn 09 kwie, 2012

Post autor: Zasmucony »

Niechęć do normalności bierze się głównie z bezbożnictwa. (sic!)
Wszystkie inne powody, takie jak mentalna i materialna przynależność do marksizmu i jego odmian są mniej ważne.
PIS stawia Polskę z głowy na nogi, a to boli ( jak bardzo, widzimy ostatnio ) wszystkich dotychczasowych beneficjentów, którzy dotąd okradali Naród.
Z oporami, bo z oporami i błędami ( któż nie robi błędów?! ) w miejsce koślawego prawa ludzkiego PIS ( jako jedyna partia !) ponownie wprowadza PRAWO BOŻE, którym szczyciła się zawsze wolna Polska.
(Polak = katolik.)
A to bardzo przeszkadza postępowcom w Europie i nie tylko, którzy wiele już zrobili by wyrugować z niej chrześcijaństwo, w założeniu nawet kosztem wymordowania ( przez „terrorystów”) połowy rdzennej ludności.
Wszak „postępowe rewolucjonisty” nigdy nie liczyły się z tak zwanymi „masami”.
Lewacy i zatruci niemoralną propagandą lewacką, nie rozumieją więc po co PIS wspomaga „ ten cały motłoch”, czyli najbiedniejszych, czemu staje po stronie normalnej rodziny, chroni ( albo przynajmniej usiłuje ) najsłabszych, nie chce wpuścić do nas „uchodźców”.
Dla bezbożnego nie ma bliźnich, altruizmu, wspólnoty tradycji, są za to puste słowa o „równości i braterstwie” ( ba! miłości nawet ), które nijak się mają do rzeczywistości.
Przykładem, by daleko nie szukać, jest ostatnie 8 lat rządów PO, które NICZEGO dobrego nie przyniosły Narodowi, a jedynie profit pokrętnym jednostkom.

I to właściwie tyle, bo nie chce mi się już trwonić słów, proszę się jednak nie dziwić, że odtąd będę wykluczał ze swego życia wszystkich, którzy ( bez znaczenia czy z przekonania, czy głupoty ) opowiadają się po stronie wojującego lewactwa w chwili gdy (wreszcie!) zapowiada się dobry czas dla Polski.
Czas naszych dziadków, za którym tęskniłem, a nie marzyłem, że go doczekam.
Awatar użytkownika
Mariola Kruszewska
Posty: 12383
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Mariola Kruszewska »

Demokracja jest wtedy,
kiedy rządzą nasi.
A jak inni u steru,
to wiocha and faszyzm.

Hej! Równać krok!
Nie będzie uczył nas Europy
prowincjonalny ćwok!


;)
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.

Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 3238
Rejestracja: wt 30 wrz, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mariusz »

Szkoda , że tak wiele błędów.
każdy komentarz uczy