Czy Jarosław Marek Rymkiewicz wielkim poetą jest?

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Awatar użytkownika
NathirPasza
Posty: 1303
Rejestracja: wt 04 sie, 2009
Lokalizacja: Miasto Doznań
Kontakt:

Post autor: NathirPasza »

[quote=""skaranie boskie""]Uważam za co najmniej nieuczciwe świadome publikowanie nieudanego wiersza w złudnym przekonaniu, że utytułowanemu autorowi należy się tylko poklask. [/quote]

Czy możemy w takim razie uznać, że Rymkiewicz co najmniej nieuczciwie zachował się, publikując stricte polityczny tworek, opiewający :prawdziwych Polaków w prawdziwej Polsce", spychając tym samym całą resztę obywateli na tą stronę, po której stała... nie do końca miłująca pokój formacja militarna zwana potocznie ZOMO?

Każdy, kto wygłosiłby taki pochwalny gniot ku czci Jarosława Kaczyńskiego, powinien sobie zdawać sprawę, że Polacy podziękowali temu panu za budowę "IV RP" i poprosili go uprzejmie, żeby pocałował ich "gdzieś".

To, że teraz po katastrofie pod Smoleńskiem, tendencja narodu się odmieniła, świadczy tylko o tym, że ów naród zna się na polityce, jak rzeźnik na fizyce kwantowej... To nasza narodowa głupota "palikotyzuje" politykę, nie politycy. Oni tylko tą naszą głupotę świadomie wykorzystują. Napisałem naszą? Miałem na myśli Rymkiewicza.

Czasami tak już jest, że jedna pomyłka niszczy zasłużony dorobek.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez NathirPasza, łącznie zmieniany 1 raz.
Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę.