Strumień

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Mithril

Post autor: Mithril »

„jakoby ludzie mniejszą sympatią darzą osoby/zjawiska/przedmioty, do których zrozumienia muszę samodzielnie poczynic jakieś kroki *”

czyli damnant quod non intelligunt
zatem nic nowego – a z eksperymentem to tyle wspólnego, co leczenie ludzi w Auschwitz-Birkenau. A słownikowatość tekstu tylko zniechęca do czytania, z którego ponad taśmówkę i zagęszczenie nie wynika nic…
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mithril, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NathirPasza
Posty: 1303
Rejestracja: wt 04 sie, 2009
Lokalizacja: Miasto Doznań
Kontakt:

Post autor: NathirPasza »

[quote=""Amanda""]Oszukiwanie w internecie było częścią jednej z prac, a może nawet nie tyle oszukiwanie, co mieszanie faktów, polegające na zmianie płci, ale to długa historia, a mnie się nie chce o niej rozpisywać.

Jest to nasz grupowy eksperyment dla naszych tylko korzyści, a jest jaki jest i czy miesci się w jakiekolwiek ramy, czy nie, to już nie moja sprawa. Mamy cel, kilka już poszło dobrze, ten też ku temu zmierza.

A teraz - dlaczego nie moge go tak nazywać? Co tu jest oszustwem?[/quote]

Ponieważ nie wyznaczyłaś ram, a one w eksperymencie są bardzo ważne. Ponieważ to co nazywasz eksperymentem nie ma żadnych przesłanek i pewnie jeszcze sporo można wymieniać.

Eksperyment przeprowadza się w szczególnych warunkach, na szczególnie wybranym przedmiocie. Trzeba najpierw przeprowadzić badania, żeby mieć pewność, że przedmiot eksperymentu znajduje się w najbardziej dogodnym środowisku do eksperymentowania. Z resztą nie ważne, są różne eksperymenty.
To co nazywasz eksperymentem, jest w praktyce oszustwem, mający na celu udowodnić, że masz słuszność, ponieważ polegasz na łatwowierności ludzi, których rzekomo badasz.
Jedno czego nie rozumiem, to po co to piszesz? Nie uważasz, że spaliłaś eksperyment? Straciłaś wiarygodność.

I to nie tylko Twoja sprawa, czy coś co robisz innym, mieści się w pojęciu etyki.
Łatwo Ci, bo jesteś anonimowa. Ja też przeprowadzałem eksperymenty. I jakoś Twoje mi się nie podobają.

Moja opinia to była.

Pozdrawiam
NP
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez NathirPasza, łącznie zmieniany 1 raz.
Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę.
Awatar użytkownika
Amanda
Posty: 59
Rejestracja: śr 05 sty, 2011
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Post autor: Amanda »

.............
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Amanda, łącznie zmieniany 1 raz.