Niemiłosierny Konkurs Parodii Wiersza Miłosnego

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Awatar użytkownika
Bożena
Posty: 5397
Rejestracja: śr 01 wrz, 2010
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Bożena »

wg. mnie za dużo wierszy do wyboru- już przeczytanie zabiera dużo czasu a co dopiero wybranie-pod który pisać- mniej nie zawsze znaczy gorzej- ale to chyba dlatego że mnie czas goni ostatnio i wciąż mi go brak :-) :rozyczka:
Miłość - to wariactwo. Lecz tylko idioci nie wariują.
Fred

Post autor: Fred »

Nie ma obowiązku czytać wszystkich. A powybrzydzać zawsze można. Ze za dużo.
Awatar użytkownika
Bożena
Posty: 5397
Rejestracja: śr 01 wrz, 2010
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Bożena »

Fred pisze:A powybrzydzać zawsze można
- no cóż - pochwalą inni- Fredzie ja tylko swoje zdanie powiedziałam- przecież nie mam złych intencji więc nie bierz wszystkiego do siebie- bo to brzydko- wszak wszyscy budujemy tu atmosferę- mam nadzieję -przyjazną :rozyczka:
Miłość - to wariactwo. Lecz tylko idioci nie wariują.
Fred

Post autor: Fred »

Ale co to jest za zarzut, że wierszy jest za dużo?
Chodziło nam o to by każdy mógł coś wybrać, a okazuje się, że sprawiliśmy Ci kłopot, narażając Cię na czytanie dziesięciu wierszy, a Ty przecież masz mało czasu. Przemyśl raz jeszcze, co napisałaś.
Awatar użytkownika
Bożena
Posty: 5397
Rejestracja: śr 01 wrz, 2010
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Bożena »

Fredzie- oczywiście masz rację- nie nudzi Cię to już- swoim komentarzem chciałam zwrócic na coś uwagę- by było lepiej a nie gorzej-nie na to że dużo do czytania a na to m. innymi że trudny wybór i trudne podjęcie decyzji- który wybrać- oczywiście tylko dla mnie- co pisałam wyżej- a poza tym nie każdy dostaje ciepłą emeryturkę i ma dużo czasu- niektórzy muszą pracować by się utrzymać- dyskusję uznaję za skończoną- interlokutor który ma zawsze rację - niewart rozmowy- pozdrawiam
Miłość - to wariactwo. Lecz tylko idioci nie wariują.
Fred

Post autor: Fred »

Nie dostaję żadnej ciepłej emeryturki - jakby co i przyjdzie mi na nią pracować jeszcze dziesięć lat. Swojego niezadowolenia wynikającego z pracy nie wylewaj w tym miejscu, bo to niewłaściwy adres. Nikt nikogo nie zmusza do czytana dziesięciu wierszy, a że jest ich dziesięć, to według mnie żadna wada. Chodziło mnie - nam - o to, by był możliwy bogaty wybór. Proponowałem nawet, by dać piętnaście wierszy. Są one zróżnicowane pod względem formy, z różnych epok, by można było wybrać. Dużo łatwiej skrytykować coś, co już ktoś wymyślił i zrobił, niż samemu coś zrobić.
Awatar użytkownika
fryzjerka
Posty: 1008
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post autor: fryzjerka »

Janie! Posłałam dwa wiersze na konkurs, czy dotarły? :rozyczka:
Fred

Post autor: Fred »

Sądząc po ilości wierszy, pewnie dotarly. :)

[ Dodano: Wto 25 Wrz, 2012 ]
Czytam tak te wiersze zamieszczane w wątku konkursowym i chyba jednak niektórzy uczestnicy nie przeczytali zbyt dokładnie regulaminu, bo wiersz miał być o niemiłości, a w niekórych tekstach zasady tej się niestety nie przestrzega. Skoro wiersze zgłoszono, to wezmą udział w głosowaniu, ale jako pomysłodawca za taki wiersz nie przyznam nagrody specjalnej. Jest oczywiscie kilka wierszy, które psełniaja warunek konkursowy i które mi sie podobają. Nie wyjawię jednak tego narazie. Czekamy wraz z Janem na kolejne zgłoszenia i życzymy weny i fantazji literackiej. :)
Awatar użytkownika
maybe
Posty: 5330
Rejestracja: pt 06 maja, 2011

Post autor: maybe »

Zagłosowałam, a wybór wcale nie był prosty, bo wszystkie wiersze są pomysłowe i w większości zabawne.
Wiem wystarczająco dużo, żeby wiedzieć jak mało wiem.
Fred

Post autor: Fred »

Będziem czekać zatem na ostateczne wyniki,. jeszcze chyba dobry tydzien.