Zasmakuj

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Awatar użytkownika
Leon Gutner
Posty: 7856
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Leon Gutner »

Maria pisze:wyrzucę z siebie ostatni ból, a brzmi on tak - jakby kto przejrzał komentarze, to okaże się, że Marii można nawrzucać błota ile tylko się zmieści, wszędzie - pod jej wierszami, pod jej komentarzami i obojętnie czy Maria wstawiła wiersz, wierszydło czy wierszyczek. Jeśli się odezwie w obronie wiersza - źle, jeśli milczy = zaraz koment, że nic nie ma do powiedzenia. Ogólnie - tak źle i tak niedobrze. A najchętniej to jak w piosence "Umieraj stąd".
Mario cóż kto sieje wiatr zbiera burzę
Maria pisze:ale przecież niedawno ktoś mi tak wpisał, że wszyscy przestają komentować moje wiersze.
:|

Być moze ktoś tak napisał ale nie był to Leon . Dlatego raczej mniej personalnie poproszę a bardziej merytorycznie .

Z uszanowaniem L.G.
" Każdy dzień to takie małe życie "
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Leon Gutner pisze: Mario cóż kto sieje wiatr zbiera burzę
Z uszanowaniem L.G.
Leonie - znam to przysłowie, ale że mnie to przypisujesz, to jestem ogromnie zdziwiona. Wychodzi na to, że nie powinnam nic mówić/pisać pod wierszami, tylko wstawiać emotikonki z brawami. Smutne to.
Nie wiersz się liczy tylko osoba. :cry:
Awatar użytkownika
Leon Gutner
Posty: 7856
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Leon Gutner »

Mario Droga - wyczucie taktu to sprawa indywidualna .
Sama powinnaś wiedzieć co pisać i co mówić.

Jeśli dużo piszesz i dużo mówisz a wszędzie cię ostatnio pełno to musisz się liczyć z tym ze pojawią się osoby które mają inne zdanie na dany temat niż ty .
I nagle zostaje ci już tylko smutek że nie wszyscy myślą jak ty .

I zapewniam cię ze przynajmniej u Leona liczy się wiersz - nie osoba .

Mam nadzieję że przynajmniej w działach wiersze zadbamy o to aby nie było to forum dyskusyjne tylko poetyckie .

Z uszanowaniem L.G.
" Każdy dzień to takie małe życie "
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Nie jest to sprawiedliwe, że wciąż mi zarzucacie COś i chcecie bym się przed tym nie broniła. Co to znaczy - jest mnie wszędzie pełno? Konkretnie gdzie? Leonie to nie żarty, to poważny zarzut. Zaniepokoiłeś mnie. Proszę wyjaśnij.
Awatar użytkownika
Leon Gutner
Posty: 7856
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Leon Gutner »

To nie żaden zarzut to fakt . Piszesz duzo komentujesz sporo poruszasz nowe wątki i sprawy . I dziwisz się Mario że ktoś ci coś zarzuca . Wystawiasz się na działanie wielu osób którzy nie koniecznie myślą jak ty . Po czym zbierasz zarzuty którym się dziwisz .
Zresztą czytam to i owo i nie sądzę żeby to były tylko zarzuty pod twoim adresem.

Proponuję lekki dystans do innych i do siebie samego .

To dobrze robi na samopoczucie .

Z uszanowaniem L.G.
" Każdy dzień to takie małe życie "
Maria
Posty: 7795
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010

Post autor: Maria »

Jestem zdziwiona i zniesmaczona takimi pouczeniami. W takim razie biorę od WAS urlop.
Awatar użytkownika
Leon Gutner
Posty: 7856
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Leon Gutner »

Uważam ze nie jest to dobry pomysł obrazić się teraz na wszystkich i iść na urlop .
Podobnie jak ujrzeć w opiniach i propozycjach innych pouczenia .

Cóż decyzja nalezy do ciebie .

Szkoda jednak byłoby stracić na forum niejednokrotną słuszność zapisaną w wersach twoich wierszy .

Z uszanowaniem L.G.
" Każdy dzień to takie małe życie "
Pan M

Post autor: Pan M »

Można powiedzieć takie carpe diem wyrażone wierszem miła popołudniowa lektura.
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Leon Gutner
Posty: 7856
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Leon Gutner »

Dziękuję za miły podwieczorny komentarz.

Z uszanowaniem L.G.
" Każdy dzień to takie małe życie "