Poeta, analfabeta.

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
erfix
Posty: 14
Rejestracja: ndz 05 sty, 2014
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

Post autor: erfix »

Witam wszystkich;
od jakiegoś czasu piszę coś jakby wiersze niestety mam problem. Jestem dysgrafem, dysortografem i dystektykiem co mi bardzo ale to bardzo przeszkadza w pisaniu. Jeśli chodzi o ortografię to jako tako pomagają "wordy" bo same zaznaczają błędy aczkolwiek nie wszystkie, większy problem mam z interpunkcją. Demotywujące jest to strasznie. Są jakieś zasady których można się nauczyć?
Nazbierałem parę wierszy które chciałbym opublikować ale "siara" ze względu na te wszystkie błędy a mają być prezentem dla kobiety która mnie nakłoniła do pisania większej ilości wierszy po przeczytaniu jednego z moich "dzieł".
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Jak nie chcesz prezentować na forum, prześlij je do mnie na PW lub:
kiczor@poczta.onet.pl

Zobaczę, jak to wygląda.

Pozdrawiam.
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
erfix
Posty: 14
Rejestracja: ndz 05 sty, 2014
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

Post autor: erfix »

Mogę je zaprezentować na forum ale mam ich 70 a ma być 100 do tomiku/ebooka więc trochę by tego było. A dwa jestem na forum od jakiś 5 min i jeszcze go nie znam i nie wiem w jakim dziale mogę coś takiego zrobić.
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Jeżeli wolne, białe to polecam dział "w swobodnej tonacji", jeżeli rymowane to w dziale "ubrane w rymy".
Problem w tym, że na forum można publikować nie więcej jak dwa wiersze w dziale - na dobę.
Więc to potrwać by musiało.

Pozdrawiam.
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
erfix
Posty: 14
Rejestracja: ndz 05 sty, 2014
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

Post autor: erfix »

Wszystkie są rymowane.
2 na dobę? Hmm 50 dni, no trudno :P