nie pisałam dawno

Okiem profesjonalisty

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Izabela
Posty: 19
Rejestracja: sob 31 gru, 2016
Kontakt:

Post autor: Izabela »

nie pisałam dawno wierszy, a chciałabym wrócić i pisać w końcu piękne wiersze jak to zrobić?

może tu się nauczę :smutny: :smutny:
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Nauczyć się, to słuchać uwag. Nawet tych, z którymi się nie zgadzamy. Jednak nie zatracać siebie. Nic i nikogo nie naśladować, lecz na wielu się wzorować. Uczciwa odpowiedź na pytanie: dlaczego, póki co, inni są lepsi niż ja - to pierwszy krok w dobrą stronę. Czytanie, próbowanie i znów czytanie i znów próbowanie... To jest praca. Potrzebny jest też choć gram "talentu". Ten, nie wiadomo skąd się bierze, ale jego brak wielce sprawę komplikuje i utrudnia. Ale tego się nie wie, dopóki się nie sprawdzi.

Powodzenia :rozyczka:
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
Izabela
Posty: 19
Rejestracja: sob 31 gru, 2016
Kontakt:

Post autor: Izabela »

Jan Stanisław Kiczor pisze:Nauczyć się, to słuchać uwag. Nawet tych, z którymi się nie zgadzamy. Jednak nie zatracać siebie. Nic i nikogo nie naśladować, lecz na wielu się wzorować. Uczciwa odpowiedź na pytanie: dlaczego, póki co, inni są lepsi niż ja - to pierwszy krok w dobrą stronę. Czytanie, próbowanie i znów czytanie i znów próbowanie... To jest praca. Potrzebny jest też choć gram "talentu". Ten, nie wiadomo skąd się bierze, ale jego brak wielce sprawę komplikuje i utrudnia. Ale tego się nie wie, dopóki się nie sprawdzi.

Powodzenia :rozyczka:
dzięki i szczęśliwego nowego roku