Forum literackie Ogród Ciszy Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Przywitanie
Autor Wiadomość
Mag 
czochrata

Wysłany: Sro 05 Lis, 2014   Przywitanie

Przywitam sie Herbertem;to moja fascynacja nr 1...

"(...)ja mam kołatkę
do niestrzeżonych ogrodów
uderzam w deskę
a ona mi odpowiada
suchy poemat moralisty:
tak-tak
nie-nie" :rozyczka:

komik 

Wysłany: Pon 16 Mar, 2015   

witaj ;) piękne powitanie ;) mam nadzieję że spodoba Ci się na forum ;)

Martyna93 

Wysłany: Pią 31 Lip, 2015   

Tak odświeżyłaś nieco temat komik bo tutaj koleżanka już sporo czasu na forum

Pan M 

Wysłany: Sob 27 Lut, 2016   

Mag, Mag, Cześć Mag rzeczywiście sympatyczne powitanie.
Pozdrawiam serdecznie. :) Od niedawna jestem na forum i mam nadzieje, że zostanę na dłużej. :)

pollskiee 

Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Witam serdecznie,
To będzie nietypowe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany oferuje aktywistom charytatywnym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują kampanie związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Warsztaty prowadzone są w rejonie Katowic, jednak noclegi i wyżywienie i bilety za transport także pokrywa Fundacja.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie ma możliwości uczestniczyć w najbliższej odsłonie kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.

pollskiee 

Wysłany: Czw 17 Lis, 2016   Pomóż dzieciom - akcja charytatywna

Witam serdecznie,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany , rusza z tegoroczną odsłoną programu dotacyjnego dla wszystkich organizacji non profit. Zapraszamy do składania wniosków o gotówkowe dofinansowania do kwoty 20.000zł. Wsparcie na projekty wspierające naukę i szkolnictwo, budowanie kapitału społecznego albo walkę z biurokracją. Z grantów wyłączeni są partie polityczne, kościoły, urzędy, komercyjne przedsiębiorstwa. Na tej stronie można znaleźć info dla chętnych: http://www.szkolenia-mene...fundacja-granty
Nie ma sztywnego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie rozpatrywane są na bieżąco i cały rok.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.

Odpowiedz do tematu