Witam koleżanki i kolegów po piórze:)

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gloinnen
Posty: 3650
Rejestracja: śr 09 lut, 2011
Lokalizacja: Lothlórien

Post autor: Gloinnen »

Zapraszam wszystkich, znajomych i nieznajomych Autorów do odwiedzenia Przyjaznego Portalu Literackiego Ósme piętro. Jesteśmy młodym, rozwijającym się forum, którego głównym celem jest udzielnie pomocy wszystkim piszącym, w doskonaleniu ich umiejętności warsztatowych. Pragniemy promować twórczość artystyczną w przestrzeni wirtualnej, a także stworzyć przyjazne miejsce do wymiany myśli nie tylko na tematy literackie. Mamy działy z wierszami, z prozą, a także m. in. satyryczny, dziecięcy, graficzny oraz fora przeznaczone na dyskusje światopoglądowe. Organizujemy konkursy, plebiscyty, wydajemy też własną antologię z utworami naszych użytkowników. Zachęcam do odwiedzin.

Winda na Ósme piętro funkcjonuje pod linkiem:
http://www.osme-pietro.pl/

/Gloinnen
Dobro i zło należy pamiętać wiecznie. Dobro, ponieważ wspomnienie, że kiedyś nam je wyświadczono, uszlachetnia nas. Zło, ponieważ od chwili, w której je nam wyrządzono, spoczywa na nas obowiązek odpłacenia za nie dobrem.
/M. Gogol
franek1495
Posty: 59
Rejestracja: wt 15 sty, 2013

Post autor: franek1495 »

zajrzałem na to forum wydaję sympatyczne :D:)
Awatar użytkownika
Gloinnen
Posty: 3650
Rejestracja: śr 09 lut, 2011
Lokalizacja: Lothlórien

Post autor: Gloinnen »

:-)
Dobro i zło należy pamiętać wiecznie. Dobro, ponieważ wspomnienie, że kiedyś nam je wyświadczono, uszlachetnia nas. Zło, ponieważ od chwili, w której je nam wyrządzono, spoczywa na nas obowiązek odpłacenia za nie dobrem.
/M. Gogol
Awatar użytkownika
Rys-ownik
Posty: 203
Rejestracja: wt 26 lut, 2013

Post autor: Rys-ownik »

Właśnie się zapisałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
biedronka basia
Posty: 2459
Rejestracja: śr 13 lip, 2011
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: biedronka basia »

Polubilam.
:rozyczka: :-D
Basia - biedronka
Mag
Posty: 197
Rejestracja: pn 03 lis, 2014

Post autor: Mag »

Gloinnen pisze:Zapraszam wszystkich, znajomych i nieznajomych Autorów do odwiedzenia Przyjaznego Portalu Literackiego Ósme piętro. Jesteśmy młodym, rozwijającym się forum, którego głównym celem jest udzielnie pomocy wszystkim piszącym, w doskonaleniu ich umiejętności warsztatowych. Pragniemy promować twórczość artystyczną w przestrzeni wirtualnej, a także stworzyć przyjazne miejsce do wymiany myśli nie tylko na tematy literackie. Mamy działy z wierszami, z prozą, a także m. in. satyryczny, dziecięcy, graficzny oraz fora przeznaczone na dyskusje światopoglądowe. Organizujemy konkursy, plebiscyty, wydajemy też własną antologię z utworami naszych użytkowników. Zachęcam do odwiedzin.

Winda na Ósme piętro funkcjonuje pod linkiem:
http://www.osme-pietro.pl/

/Gloinnen
.....właśnie stamtąd uciekłam i wprowadziłam się do Was,do "Ogrodu Ciszy";ze wszech miar nie polecam!!!
p.s....a jak sie "wyprowadziłam" z 8-go sama,to zostałam dyscyplinarnie zwolniona...chore to jakieś,cóż :rozyczka:
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Mag.
Twoje relacje z Przyjaznym Portalem Literackim "Ósme piętro" zupełnie nas nie interesują.

Zły to obyczaj, aby na nowym forum, zaczynać od narzekania (czy szkalowania) portalu, z którego się czy to samemu odeszło, czy zostało wyrzuconym.

Proponuję skupić się bardziej na wierszach.

Pozdrawiam.
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
Mag
Posty: 197
Rejestracja: pn 03 lis, 2014

Post autor: Mag »

Masz rację :rozyczka: