Forum literackie Ogród Ciszy Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
wykropkowane nie znaczy puste
Autor Wiadomość
księżycowa 

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

SZanowny Asie!
Po pierwsze nie wiem jak się odnieść, bo twój komentarz świadczy o tym, o czym pisałam wcześniej, czyli TWA.
Jeśli pełnisz rolę adwokata, to ja się pobawię w oskarżyciela posikowego ( bo kto jak kto, ale ja jestem najbardziej pokrzywdzona, więc przysługuje mi prawo) ale chyba nie o to chodzi.
Nie to jest/było moim zamiarem.
Opamiętałam się ,fakt po czasie, ale zawsze to lepsze niż nic.
Po wtóre nie rozumiem Twojego podpunktu czwartego, cytuję:

"po czwarte - poczucia własnej wartości - o której wspominasz, nie buduje się na "uznaniu" innych
ani tym bardziej na zaszczytach"

A kto buduje poczucie własnej wartości na uznaniu, bądź zaszczytach innych?

Asie, przeczytaj jeszcze raz i przeredaguj, proszę. Nie zrozumiałeś.

"Administrator powinien zareagować na TWÓJ wpis, bo to jest atak na wolność słowa
i mowa nienawiści w najczystszej postaci, to raz;"

Taa. Pewnie zareaguje i prawdę powiedziawszy z cayłm szacunkiem dla Tomasza, zrobi co będzie musiał.
Poza tym nie pałam nienawiścią. Stwierdzam fakty.

Co do podpunktu drugiego , nie pisałam że coś jest niezgodne z regulaminem.
Nie mnie o tym sądzić.
Napisałam tylko, że robi mi się niedobrze (bo of topy... itd) zatem nadinterpretujesz.

Dalsza rozmowa nie ma sensu.
Zatem bez odbioru, pozdrawiam i sto różyczek ślę. :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka: :rozyczka:

Tomasz Kowalczyk 
Administrator

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

A ja proszę obie strony, aby polemikę zechciały kontynuować w PW. Jedno chciałbym podkreślić: czytając wiersze, nie interesujemy się przeszłością autorów, tylko konkretnym tekstem, z jakim przybyli do "Ogrodu Ciszy".
Rozmowa ASa z Ewą Kłobuch nie może być postrzegana jako przejaw TWA. Takoż i inne mniej czy bardziej krytyczne wypowiedzi innych użytkowników.
Księżycowa patrzy na utwory Ewy z innej perspektywy, która większości użytkowników nie jest dostępna.
Życzę Państwu miłego dnia!

Odpowiedz do tematu