Netbird

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mariola Kruszewska
Posty: 12383
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Mariola Kruszewska »

Serwis Kultura w ogólnoinformacyjnym portalu Netbird.pl adresowany jest do wszystkich Internautów zainteresowanych kulturą i sztuką, którzy szukają zarówno aktualnych informacji o wydarzeniach ze świata muzyki, literatury, filmu, sztuki oraz teatru, jak i recenzji, ogólnych artykułów, rekomendacji. Jednym z naszych priorytetów jest przywrócenie słowu „kultura” znaczenia, jakie utraciło na popularnych portalach. Nie interesują nas plotki i tanie sensacje. Pragniemy być dla naszych Czytelników atrakcyjnym i rzetelnym źródłem informacji oraz ciekawych opinii.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu: http://kultura.netbird.pl/

Osoby zainteresowane współpracą, a także wszystkich, którzy chcą przekazać nam swoje uwagi, sugestie, pytania - prosimy o kontakt na adres: www.netbird.pl

Wydawnictwo zamieściło o Ogrodzie obszerny artykuł okraszony zwycięskimi wierszami "Między latem a jesienią" http://literatura.netbird.pl/a/870/23873,1
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mariola Kruszewska, łącznie zmieniany 1 raz.
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.

Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

A teraz już tylko przekierowują na sklep.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Jan Stanisław Kiczor, łącznie zmieniany 1 raz.
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
Awatar użytkownika
Mariola Kruszewska
Posty: 12383
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Mariola Kruszewska »

Zgadza się, znikli gdzieś w czeluściach sieci.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mariola Kruszewska, łącznie zmieniany 1 raz.
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.

Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Awatar użytkownika
Colett
Posty: 3717
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Gdzieś w Małopolsce

Post autor: Colett »

coś więcej o losach netbird'a - niestety zakończyli działalność....

tutaj
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Colett, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem...