jesiennym tęsknotom

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Awatar użytkownika
abandon
Posty: 318
Rejestracja: ndz 29 gru, 2013

Post autor: abandon »

Zwiewnie - erotycznie :rozyczka:
Piszę, kiedy nie mam nic do powiedzenia.
*stokrotka*
Posty: 122
Rejestracja: śr 16 lip, 2014

Post autor: *stokrotka* »

Julko :rozyczka:

Zbyszku :-D
Ostatnio zmieniony śr 26 lis, 2014 przez *stokrotka*, łącznie zmieniany 1 raz.
Oremus
Posty: 669
Rejestracja: pt 05 wrz, 2014

Post autor: Oremus »

Piekny wiersz
Przyszlo mi do glowy, ze o ile sukienka z najskrytszych mysli . to nie bedzie zadnej sukienki :-D ?? przepraszam, diakrytyke diabli wzieli :-D
*stokrotka*
Posty: 122
Rejestracja: śr 16 lip, 2014

Post autor: *stokrotka* »

Oremus :-D :rozyczka:
Ostatnio zmieniony czw 27 lis, 2014 przez *stokrotka*, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tomasz Kowalczyk
Administrator
Posty: 4458
Rejestracja: wt 10 cze, 2014

Post autor: Tomasz Kowalczyk »

Sporo pozytywnych i bardzo pozytywnych komentarzy. Obawiam się, że owe recenzje nie pokrywają się z rzeczywistością i są zdecydowanie na wyrost.
Wydaje mi się, że wiersz został opublikowany o wiele za szybko. Warto by było się nad nim zastanowić, aby spełniał jedną podstawową przesłankę: Był zbudowany w sposób spójny pozwalający na jego lekkie przeczytanie.
Abstrahuję od oceny środków poetyckiego wyrazu. Na razie warto nauczyć się pisać tekst, który będzie "czytelny". Później dopiero można rozpocząć pracę nad metaforami.

Pozdrawiam - Tomek
Każdy jest kowalem własnego losu. Nie każdy Kowalczykiem.
Awatar użytkownika
Rachel-Raes
Posty: 922
Rejestracja: pt 03 sty, 2014

Post autor: Rachel-Raes »

Tomasz Kowalczyk pisze:Sporo pozytywnych i bardzo pozytywnych komentarzy. Obawiam się, że owe recenzje nie pokrywają się z rzeczywistością i są zdecydowanie na wyrost.

pt :"powiedział co wiedział"
Wobec tego napisz dla kazdego z nas komentarz, wkleimy jeszcze raz ,posłusznie,ale sie ubawiłam.Tomku tylko nie likwiduj tego postu.Czy lubisz tylko zapach macierzanki? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Łatwiej mówić, niż coś powiedzieć.
Awatar użytkownika
Tomasz Kowalczyk
Administrator
Posty: 4458
Rejestracja: wt 10 cze, 2014

Post autor: Tomasz Kowalczyk »

Nie mam zamiaru polemizować. Najmniej już z Tobą, ponieważ zbyt wiele razy poprawiałem błędy gramatyczne i merytoryczne w Twoich wypowiedziach. Trochę pokory!
Stokrotka rozpoczyna swoją przygodę z poezją i nie trzeba zawiązywać zaraz spisku przeciwko niej. Bo takie komentarze krzywdzą Autorkę i mogą sugerować, że jest na dobrej drodze. A tak nie jest.
Każdy jest kowalem własnego losu. Nie każdy Kowalczykiem.
Awatar użytkownika
Rachel-Raes
Posty: 922
Rejestracja: pt 03 sty, 2014

Post autor: Rachel-Raes »

Tomku,o jakiej pokorze tutaj mowa,bo nie rozumiem.Pokorna jestem przed Bogiem.
Spisek! gdzie!,a może to tylko Twoja obsesja.Myślę, że Stokrotka bardzo dobrze wie na jakiej drodze jest,oby się nie zawróciła.Polemizować z Tobą nie mam zamiaru,bo nawet mi do pięt nie dorosłeś -żółtodźób :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Łatwiej mówić, niż coś powiedzieć.
Awatar użytkownika
Jan Stanisław Kiczor
Administrator
Posty: 15130
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jan Stanisław Kiczor »

Rachel, za powyższy post, dostajesz ostrzeżenie.
Rachel-Raes pisze: Tomku,o jakiej pokorze tutaj mowa,bo nie rozumiem.Pokorna jestem przed Bogiem.
Spisek! gdzie!,a może to tylko Twoja obsesja.Myślę, że Stokrotka bardzo dobrze wie na jakiej drodze jest,oby się nie zawróciła.Polemizować z Tobą nie mam zamiaru,bo nawet mi do pięt nie dorosłeś -żółtodźób
Skopiowałem, żebyś nie usunęła.

Ostrzegam, że w przypadku powtarzania się takich "słownych wycieczek" - zbanuję.

Pozdrawiam.

.
Ostatnio zmieniony wt 25 lis, 2014 przez Jan Stanisław Kiczor, łącznie zmieniany 1 raz.
Imperare sibi maximum imperium est

„Dobry wiersz zdarza się rzadziej / niż zdechły borsuk na drodze (…)” /Nils Hav/
Gelsomina

Post autor: Gelsomina »

Wiem, że Stokrotka bardzo krytycznie podchodzi do swoich wierszy i nigdy nie zmieniły tego komentarze w stylu podoba się, ładnie..., a dostawała je nie tylko tutaj. Na Ogrodzie wiele się nauczyła i cały czas uczy. Właśnie dlatego obie cenimy Ogród za szczerość i sugestie. :rozyczka:
Czasami jednak, jeśli wiersz po prostu się podoba, a nie jest żadnym dziełem, to mimo wszystko to też dodaje sił i chęci do pisania, starania się, żeby robić to lepiej.
Uważam, że Rachelka nie napisała nic złego, a nazwanie Tomka "żółtodziobem", to był po prostu żart, czego dowodem jest mnóstwo dodanych uśmiechów :-D
Też napisałam, że wiersz Stokrotki jest ładny, a do żadnego spisku nie należę. Niestety sama dopiero się uczę i wiersze Grażynki podobają mi się. Pozdrawiam wszystkich komentujących i administrację :rozyczka:
Awatar użytkownika
Rachel-Raes
Posty: 922
Rejestracja: pt 03 sty, 2014

Post autor: Rachel-Raes »

Janie, zbanuj ino szybko,szkoda,że nie jesteś na moim Forum bo za wycieczki personalne pod adresem Maryji,wyrzuciła bym na zbity pysk,koszałek-opałek.Wiesz czego nauczyłam się na tym Forum chamstwa.Jesteście mistrzami Ty i Twoj kompan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie likwiduj tego postu!


Nie mam zamiaru - JSK
Ostatnio zmieniony śr 26 lis, 2014 przez Rachel-Raes, łącznie zmieniany 1 raz.
Łatwiej mówić, niż coś powiedzieć.
Awatar użytkownika
Rachel-Raes
Posty: 922
Rejestracja: pt 03 sty, 2014

Post autor: Rachel-Raes »

Stokrotko,przepraszam,że pod Twoim wierszem.Rachel :rozyczka:
Łatwiej mówić, niż coś powiedzieć.
Awatar użytkownika
Tomasz Kowalczyk
Administrator
Posty: 4458
Rejestracja: wt 10 cze, 2014

Post autor: Tomasz Kowalczyk »

Nie będę komentował stylu, jaki wybrałaś na pożegnanie.
"Koń, jaki jest, każdy widzi."
Napiszę tylko, że w "pożegnalnym" poście popełniłaś dwa błędy ortograficzne.

Że o interpunkcyjnych nawet nie wspomnę - JSK
Ostatnio zmieniony śr 26 lis, 2014 przez Tomasz Kowalczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy jest kowalem własnego losu. Nie każdy Kowalczykiem.
*stokrotka*
Posty: 122
Rejestracja: śr 16 lip, 2014

Post autor: *stokrotka* »

Gelsomina pisze:Wiem, że Stokrotka bardzo krytycznie podchodzi do swoich wierszy i nigdy nie zmieniły tego komentarze w stylu podoba się, ładnie..., a dostawała je nie tylko tutaj. Na Ogrodzie wiele się nauczyła i cały czas uczy. Właśnie dlatego obie cenimy Ogród za szczerość i sugestie.
Gelsi, napisałaś wszystko to, co i ja chciałam, zatem dla Ciebie :rozyczka:

Drodzy Państwo,
nie wiem czym zasłużyłam sobie na te wszystkie pozytywne komentarze, jeśli wiersz, mimo swojej słabości podobał się, to było mi bardzo miło, natomiast, co do powyższej dyskusji, nie zabiorę głosu.

Stokrotkom zima w Ogrodzie nie służy, będę miała czas do wiosny by się czegoś nauczyć :-D

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony śr 26 lis, 2014 przez *stokrotka*, łącznie zmieniany 1 raz.