na dwa głosy

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 404
Rejestracja: śr 01 lip, 2020
Lokalizacja: Sheffield

Post autor: Margot »

:rozyczka:
Ostatnio zmieniony śr 27 paź, 2021 przez Margot, łącznie zmieniany 1 raz.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
jankazimierz
Posty: 46
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

Post autor: jankazimierz »

Zaskakujesz. Z panów N i N wolę Nabokowa za to, że interesował się szachami i motylami. A co do tekstu wynikowego mieszane mam uczucia. Jako i do filozofii obydwu panów.
Co nie znaczy, że nie wymyśliłaś ciekawej zabawy. Gdyby tak pożenjć dialogi Platona zDialogami Lema?
Ten kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł.
Albert Einstein
Dolores
Posty: 40
Rejestracja: ndz 10 sty, 2021

Post autor: Dolores »

Jako fanka "Lolity" mogę jedynie powiedzieć, że zaciekawił mnie ten eksperyment i wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 404
Rejestracja: śr 01 lip, 2020
Lokalizacja: Sheffield

Post autor: Margot »

jankazimierz pisze: sob 30 sty, 2021 Zaskakujesz. Z panów N i N wolę Nabokowa za to, że interesował się szachami i motylami. A co do tekstu wynikowego mieszane mam uczucia. Jako i do filozofii obydwu panów.
Co nie znaczy, że nie wymyśliłaś ciekawej zabawy. Gdyby tak pożenjć dialogi Platona zDialogami Lema?
Cieszyła mnie ta zabawa. Oczywiście, kiedy już trafiałam na wybraną według narzuconego klucza stronę, szybko przebiegałam ją wzrokiem i wybierałam taki fragment, który jakoś choć trochę pasował do poprzedniego fragmentu.
Nie mam jakoś ochoty na powtarzanie tej zabawy. Może sam spróbujesz z dialogami Platona i Lema?
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 404
Rejestracja: śr 01 lip, 2020
Lokalizacja: Sheffield

Post autor: Margot »

Dolores pisze: ndz 31 sty, 2021 Jako fanka "Lolity" mogę jedynie powiedzieć, że zaciekawił mnie ten eksperyment i wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
Dziękuję Ci, Dolores. Mam nadzieję, że Cię chociaż trochę rozśmieszyłam.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/